logo Maurikse Honden Sport Vereniging

Maurikse Honden Sport Vereniging

Examen / Onderlinge wedstrijd Gehoorzaamheid

(26 juni 2016)

 

       
Winnaar Puppy's
Melanie Leensen
 

Winnaar EG
Monique Achterberg

  Winnaar VEG
Lucia v/d Waag
   
             
         
Winnaar G&G0
Erik v/d Berg
  Winnaar G&G 2
Patricia Gőttel
       

 

Puppy
Plaats Naam begeleider: Rasaanduiding Naam Hond Punten Uitslag
1 Melanie Leensen Jack Russel Buster 114,5 Geslaagd
2 Christa en Jan van der Heijden                           Bull Mastiff  Brutus 114 Geslaagd
3 Judith den Hartogh Labradoodle Jimmy 113,5 Geslaagd
4 Inge Oortwijn                               Border Collie Nova 113 Geslaagd
5 Henk & Ria de Kruijff Bull Mastiff Floyd 111,5 Geslaagd
6 Jan Willem & Eline Schipper Jack Russel Puck 110,5 Geslaagd
7 Heleen Talsma Oud Duitse Herder Walker     110,5 Geslaagd
8 Linda & Stan Aalbers                                                        Boomer  Bobby 108,5 Geslaagd
9 Riette van Kleef Lagotto Mikey 107,5 Geslaagd
10 Pernella Smits & Jan van Zoelen Kruising Rataplan  105,5 Geslaagd
11 Theo de Klein X Duitse Herder Tess 105 Geslaagd
12 Danny Lodder & Romanda Honders Beagle Olaf 104 Geslaagd
13 Kirstin van Merkesteijn                                         Labradoodle   Balou 100 Geslaagd
14 Petra & Marcel Vermeulen Labrador Tjibbe 93,5 Geslaagd
   
EG Elementaire Gehoorzaamheid
1 Monique Achterberg                   Friese Stabij T'pol 120,5 Geslaagd.
2 Isabel van Soest Briard Fay 118 Geslaagd.
3 Peggy van Kuilenburg                             Rhodesian Ridgeback Jill 117 Geslaagd.
4 Hans de Gier                                         Amerikaanse Bulldog Shiva 112,5 Geslaagd.
5 Janske Steffen                        Epagneul Picard                  Ivy 108,5 Geslaagd.
6 Paul van Oevelen Leonberger Izzy 107 Geslaagd.
7 Frederique Tuhehay  Berner Sennen Atlas 106,5 Geslaagd.
8 Dick Cozijnsen en Harriet Meskes              Schotse Collie Scott 105,5 Geslaagd.
9 Cor Lammers                                         Labrador Retriever Milou 105 Geslaagd.
10 Annet Hasselaar Engelse Mastiff Bente 100,5 Geslaagd.
11 Jan van Tintelen Bouvier Bram 100 Geslaagd.
12 Chris Nagel X Poedel / Malthezer Teddy 98 Geslaagd.
13 Gertie Sanders Labr X Mech. Herder Nero 83 Afgewezen
   
VEG Voortgezette Elementaire Geh
1 Lucia van der Waag Berner Sennen Sarah 209 Geslaagd.
2 Janneke Roelofsen Jack Russel x Boerenfox Lisa 197 Geslaagd.
3 Patricia Gőttel Engelse Springer Spaniel Bink 194 Geslaagd.
4 Freek Landmeter Berner Sennen Joe  180,5 Geslaagd.
5 Wim Stam Bull Mastiff Otis 179 Geslaagd.
6 Emy Funk Labradoodle Cooper 174 Geslaagd.
   
G&G beg Gedrag & Gehoorzaamheid Beginners
1 Erik van den Berg Labradoodle Bo 256 Geslaagd.
2 Silvia van Ewijk Border Collie Alex 252 Geslaagd.
3 Kunie Verwoert Tervuerense Herder Bing 228 Geslaagd.
4 Lisanne Drost Kruising Herder Arrow 219,5 Geslaagd.
5 Else Zanting Groenendaeler Bailey 218,5 Geslaagd.
6 Carla Gőttel
Labrador Retriever Saar 211 Geslaagd.
7 Trees van Wijk Labrador Retriever Rex 205,5 Geslaagd.
8 Ellie Muller Cavalier King Charles Woezel 190 Afgewezen
   
G&G 2 Gedrag en Gehoorzaamheid 2
1 Patricia Gőttel Golden Retriever Beau 231 Geslaagd.
2 Annelies de Wit Mechelse Herder Storm 205 Afgewezen
3 Dana Schwedersky Chihuahua Kruimel 110 Afgewezen