logo Maurikse Honden Sport Vereniging

Maurikse Honden Sport Vereniging

Examen / Onderlinge wedstrijd Gehoorzaamheid

(28 juni 2015)

 

       
Winnaar Puppy's
Winnaar GG2
Lisanne Drost
  Winnaar EG
Reini de Bruijn
  Winnaar VEG
Mirjam Lenting

  Winnaar G&G0
Dana Schwedersky
         
Winnaar GG1       Winnaar GG3    
Malinda Mulders      

Els Voorbij

   

  Puppy

Plaats Naam begeleider: Rasaanduiding Naam Hond Punten Uitslag
1 Lisanne Drost Kruising Herder Arrow 118 Geslaagd
2 Isabel van Soest Schapendoes Odi 116,5 Geslaagd
3 Ria & Gert van der Kolk Rottweiler Ziva 116 Geslaagd
4 Angela Eerbeek Shi-Tsu Jacky 115,5 Geslaagd
5 Tineke van der Sluis Rottweiler Lara 115 Geslaagd
6 Janet Bross Duitse herder Duke 115 Geslaagd
7 Sylvia van Ewijk Border Collie Alex 114,5 Geslaagd
8 Ellie Müller Cavalier King Charles Spaniel Woezel 114 Geslaagd
9 Irene Brouwer Labradoodle Layla 112,5 Geslaagd
10 Diana & Jeroen van Dijk Rottweiler Baco 110,5 Geslaagd
11 Gerie de Gier Am. Bulldog Diesel 108,5 Geslaagd
12 Yvonne van Hattem Bouvier Sam 108,5 Geslaagd
13 Unal Zeynep Golden Retriever Baileys 108 Geslaagd
14 Caty Hoek Kruising Herder Robbie 107,5 Geslaagd
15 Sjaak  Vondel Duitse herder Rambo 105 Geslaagd
16 Carla van der Heiden Jack Russel Beau 104 Geslaagd
17 Dik Spies Labradoodle Evi 103,5 Geslaagd
18 Angela Becker Jack Russel Mike 103 Geslaagd
19 Brigit Kuchlein Duitse Herder Bozo 95 Geslaagd
20 Marcella van der Schaft Yorkshire terrier Beertje 0 Geslaagd
21 Hannah & Jeroen Brouwers Duitse Staande Dylan 0 Geslaagd
           
EG          
1 Reini de Bruijn Rhodesian Ridgeback Isa 123 Geslaagd.
2 Mariska van Zoest New Foundlander King 119,5 Geslaagd.
3 Carrol Dalmeijer Kruising Evy 119 Geslaagd.
4 Dirk Verhoeven Friese Stabij Tess 118 Geslaagd.
5 Lisette van Mourik  Rottweiler Hannus 115,5 Geslaagd.
6 Willemien van Wijk Tib Terrier/Cocker Spaniel Guus 114 Geslaagd.
7 Brigitta Paling Cocker Spaniel Lissy 112,5 Geslaagd.
8 Else Zanting Groenendaeler Bailey 110,5 Geslaagd.
9 Ingrid Hofsommer Golden Retriever Bram 104 Geslaagd.
10 Rick van Verseveld Ierse Setter Pippa 87 Afgewezen
11 Wendy Heij Rottweiler Orsa 86,5 Afgewezen
12 Bert van Schaik Rottweiler Angel 86,5 Afgewezen
13 Ad van Vuuren Golden Retriever Willem 85 Afgewezen
           
VEG          
1 Mirjam Lenting Labrador Retriever Kees 205 Geslaagd.
2 Adinda de Groote Labradoodle Blitz 194 Geslaagd.
3 Stef Bőlkow Bordercollie Pebbles 192 Geslaagd.
4 Petra Uithol Tervuerense Herder Tziga 183 Geslaagd.
5 Danielle Heij Labrador / Eng Stafford Demon 182 Geslaagd.
6 Peter Hermeling Australische Herder Roef 173,5 Geslaagd.
7 Trees van Wijk Labrador Retriever Rex 140 Afgewezen
8 Erik van den Berg Labradoodle Bo 139 Afgewezen
9 Patricia Gőttel Labrador Retriever Saar 138 Afgewezen
10 Rianne Nieuwhoff Friese Stabij Kees 123,5 Afgewezen
           
G&G0          
1 Dana Schwedersky Chihuahua Kruimel 210 Geslaagd.
           
G&G1          
1 Malinda Mulders Parson Russell Terriër Pepper 197,5 Geslaagd
2 Susan van Ommeren Lhasa Apso Vlinder 196,5 Geslaagd
3 Annelies de Wit Mechelse Herder Storm 185 Afgewezen
4 Patricia Gőttel Golden Retriever Beau 140 Afgewezen
           
G&G2          
1 Lisanne Drost Duitse / Mechelse Herder Tessa 211 Afgewezen
           
G&G3          
1 Els Voorbij Mech Herder / Fries. Stabij Femke 206 Afgewezen