logo Maurikse Honden Sport Vereniging

Maurikse Honden Sport Vereniging

Examen / Onderlinge wedstrijd Gehoorzaamheid

(8 maart 2015)

 

       
Winnaar Puppy's
Willemien v Wijk
  Winnaar EG
Peter Hermelink
  Winnaar VEG
Jacqueline Schoeman
  Winnaar G&G0
Annelies de Wit
             
             
   

   
Winnaar GG1
Malinda Mulders
  Winnaar GG 2
Ben Bos
  Winnaar GG 3
Els Voorbij
 

 

 

Puppy
Naam begeleider: Rasaanduiding Naam Hond Punten Uitslag
1 Willemien van Wijk Tib Terrier/Cocker Spaniel Guus 116 Geslaagd
2 Lisette van Mourik  Rottweiler Hannus 116 Geslaagd
3 Reini de Bruin Rhodesian Ridgeback Isa 115,5 Geslaagd
4 Mariska van Zoest New Foundlander King 114 Geslaagd
5 Ingrid Hofsommer Golden Retriever Bram 113,5 Geslaagd
6 Kunie Verwoert Tervuerense Herder Bing 113 Geslaagd
7 Aaigie Blankestijn Shiba Inu Bailey 112,5 Geslaagd
8 Emma van den Berg Jack Russel X Boerenfox Pip 111,1 Geslaagd
9 Ad van Vuuren Golden Retriever Willem 111 Geslaagd
10 Peter schoonbergen Schnautzer Puck 109,5 Geslaagd
11 Christine Aalbers Boomer Billy 107 Geslaagd
12 Mireille van Tuil en Rick van Versseveld Ierse Setter Pippa 106,5 Geslaagd
13 Nicole verbeek Leonberger Bondi 104 Geslaagd
14 Else Zanting Groenendaeler Bailey 103 Geslaagd
15 Lambert Kesler Mechelse Herder Tommy 99 Geslaagd
16 Brigitta Paling Engelse Cocker Spaniel Lissy 97 Geslaagd
17 Carrol Dalmeijer & Marco Hageman Kruising Sophie 0 Geslaagd
EG Elementaire  Gehoorzaamheid

 

 

1 Peter Hermeling Australische Herder Roef 127 Geslaagd.
2 Liesanne Blijderveen Jack Russel Terriër Jilz 125 Geslaagd.
3 Stef Bőlkow Bordercollie Pebbles 125 Geslaagd.
4 Ingrid Zaaijer Friese Stabij Fay 121,1 Geslaagd.
5 Petra Uithol Tervuerense Herder Tziga 121 Geslaagd.
6 Tom den Daas Oud Duitse Herder Wolf 120,5 Geslaagd.
7 Christa Ludwick Bordercollie / Friese Stabij Pablo 118,5 Geslaagd.
8 Joline Mulder Bouvier Diesel 118 Geslaagd.
9 Erik van den Berg Labradoodle Bo 117,5 Geslaagd.
10 Adinda de Groote Labradoodle Blitz 117 Geslaagd.
11 Mikala Schotanis Rhodesian Ridgeback Zoey 115 Geslaagd.
12 Elloïse Plagge Labrador / Eng Stafford Buddha 109,5 Geslaagd.
13 Danielle Heij Labrador / Eng Stafford Demon 106,5 Geslaagd.
14 Rianne Nieuwhoff Friese Stabij Kees 102,5 Geslaagd.
15 Hanneke van Verseveld Jack / Teckel Guusje 98 Geslaagd.
16 Bert van Schaik Rottweiler Angel 72,5 Afgewezen
Arjan Quispel Duitse Staande Draadhaar Anouk
VEG Voortgezette Elementaire Geh

 

1 Jacqueline Schoeman Grote Poedel Lotte 210,5 Geslaagd.
2 Wilma van Hattem Labradoodle Blitz 181,5 Geslaagd.
3 Joris van Soest Briard Isaac 180 Geslaagd.
4 Carla Gőttel Labrador Retriever Saar 141 Afgewezen
5 Mirjam Lenting Labrador Retriever Kees 103 Afgewezen
6 Trees van Wijk Labrador Retriever Rex 0

 

 

GG0 Gedrag & Gehoorzaamheid beginners
1 Annelies de Wit Mechelseherder Storm 247 Geslaagd.
2 Jennie Briene-Arendonk Boerenfox Sjimmy 245,5 Geslaagd.
3 Susan van Ommereren Lhasa Apso Vlinder 237 Geslaagd.
4 Ingrid Zaaijer Rottweiler Ziva 191 Afgewezen
5 Dana Schwedersky Chihuahua kruimel 168 Afgewezen
6 Maaike Lagas Pointer Djambo 164 Afgewezen
7 Annemyrte Langenbach Schapendoes / Labrador Mick 146,5 Afgewezen
GG1 Gedrag & Gehoorzaamheid 1

 

 

1 Malinda Mulders Parson Russell Terriër Pepper 142 Afgewezen
2 Patricia Gőttel Golden Retriever Beau 121 Afgewezen
GG2 Gedrag & Gehoorzaamheid 2

 

 

1 Ben Bos Hollandse Herder Zyra 230 Geslaagd.
2 Joris Andriesse x kruising Sam 225 Geslaagd.
3 Gert Bontam Golden Retriever Paco 156 Afgewezen
4 Lisanne Drost Duitse / Mechelse Herder Tessa 148 Afgewezen
5 Daphne Feije Australian Shepherd Geisha 119,5

Afgewezen

 

GG3 Gedrag & Gehoorzaamheid 3
1 Ingrid Muijen Labrador Retriever Iwan 145 wedstrijd
2 Els Voorbij Mech Herder / Fries. Stabi Femke 141 Afgewezen

Terug naar boven