logo Maurikse Honden Sport Vereniging

Maurikse Honden Sport Vereniging

Examen / Onderlinge wedstrijd Gehoorzaamheid

(13 maart 2016)

 

     
Winnaar Puppy's
Peggy v Kuilenburg
 

Winnaar EG
Anton v/d Hoeven

  Winnaar VEG
Sanne Pothuizen
  Winnaar G&G0
Heleen Schuring
       
Winnaar G&G1
Dana Schwederski
 

Winnaar G&G2
Gert Bontam

  Winnaar GG3
Lisanne Drost
   
       

   

Puppy
Plaats Naam begeleider: Rasaanduiding Naam Hond Punten Uitslag
1 Peggy van Kuilenburg                             Rhodesian Ridgeback Jill 116,5 Geslaagd
2 Thijs en Janske Stafhorst                        Epagneul Picard                  Evy 116 Geslaagd
3 Marieke Belgers Rottweiler Diesel 115 Geslaagd
4 Hans de Gier                                         Amerikaanse Bulldog Shiva 114,5 Geslaagd
5 William Koops x Berghond Rambo 113,5 Geslaagd
6 Stefanie en Ton v.d. Ven Catahoula X Labrador Boet 113 Geslaagd
7 Jan van Tintelen Bouvier Bram 112 Geslaagd
8 Gertie en Helma Sanders Labr X Mech. Herder Nero 111,5 Geslaagd
9 Marlies van Olderen Boerenfox X Beagle Luca  110,5 Geslaagd
10 Isabel van Soest Briard Fay 109,5 Geslaagd
11 Chris en Monique Achterberg                   Friese Stabij T'Pol 109 Geslaagd
12 Cor Lammers                                         Labrador Retriever Milou 108,6 Geslaagd
13 Kees Velthoven                                     Zwitserse Sennen Anke 108,5 Geslaagd
14 Chris Nagel X Poedel / Malthezer Teddy 108 Geslaagd
15 Dick Cozijnsen en Harriet Meskes              Schotse Collie Scott 107,5 Geslaagd
16 Maurits van Houten Labrador Djambo 105,5 Geslaagd
17 Bart en Dianne van Dellebeke Friese Stabij Fleur 104,5 Geslaagd
18 Ria Alberti                                             Ruwharige Teckel Catootje 104 Geslaagd
19 Rita Sombeek                                        Friese Stabij Lodewijk 102 Geslaagd
20 Rowan Kwint Rhodesian Ridgeback Dries 101 Geslaagd
 
 
Elementaire Gehoorzaamheid EG
1 Anton van der Hoeven Rottweiler Fay 125 Geslaagd.
2 Lucia van der Waag Berner Sennen Sarah 120,5 Geslaagd.
3 Patricia Gőttel Engelse Springer Spaniel Bink 119,1 Geslaagd.
4 Wim Stam Bull Mastiff Otis 119 Geslaagd.
5 Freek Landmeter Berner Sennen Joe  113,1 Geslaagd.
6 Ineke Brouwer Rottweiler Saar 113 Geslaagd.
 
 
Voortgezette Elementaire Geh VEG
1 Sanne Pothuizen Cairn Terrier Kiwi 217 Geslaagd.
2 Lisanne Drost Kruising Herder Arrow 212 Geslaagd.
3 Silvia van Ewijk Border Collie Alex 199,5 Geslaagd.
4 Isabella van Soest Schapendoes Odi 189,5 Geslaagd.
5 Ellie Muller Cavalier King Charles Spaniel Woezel 179,5 Geslaagd.
6 Peter Schoonbergen Schnautzer Puck 179,5 Geslaagd.
7 Yvonne van Hattum Bouvier Sam 171,5 Geslaagd.
8 Irene Brouwer Labradoodle Layla 154 Geslaagd.
9 Jolanda Honders Schapendoes Mojo 0
 
 
Gedrag en Gehoorzaamheid GG0
1 Heleen Schuring Border Collie Qinn 224,5 Geslaagd.
2 Tineke Klumpenaar Golden Retriever Noortje 220,5 Geslaagd.
3 Maaike Lagas Labradoodle Benji 213 Geslaagd.
4 Arris Hardeman Border Collie Mik 207 Geslaagd.
5 Ingrid Hofsommer Golden Retriever Bram 196 Geslaagd.
6 Rianne Nieuwhoff Friese Stabij Kees 195,5 Afgewezen
7 Erik van den Berg Labradoodle Bo 193,5 Afgewezen
8 Trees van Wijk Labrador Retriever Rex 187 Afgewezen
9 Kunie Verwoert Tervuerense Herder Bing 184,5 Afgewezen
10 Carla Gőttel Labrador Retriever Saar 183,5 Afgewezen
11 Anne-Marie Hardeman Australian Sheperd Kyra 153,5 Afgewezen
12 Brigitta Paling Cocker Spaniel Lissy 143 Afgewezen
13 Else Zanting Groenendaeler Bailey 136,5 Afgewezen
 
 
Gedrag en Gehoorzaamheid GG1
1 Dana Schwedersky Chihuahua Kruimel 219 Geslaagd.
2 Gerda den Daas Oud Duitse Herder Wolf 190,5 Afgewezen
3 Adinda de Groote Labradoodle Blitz 156 Afgewezen
 
 
Gedrag en Gehoorzaamheid GG2
1 Gert Bontam Golden Retriever Paco 253,5 Geslaagd.
2 Annelies de Wit Mechelse Herder Storm 200,5 Afgewezen
3 Malinda Mulders Parson Russell Terriër Pepper 147,5 Afgewezen
4 Patricia Gőttel Golden Retriever Beau 107 Afgewezen
 
 
Gedrag en Gehoorzaamheid GG3
1 Lisanne Drost Duitse / Mechelse Herder Tessa 147,5 Afgewezen